Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün arsa aldığından, sigaraya benzemekle alay malay, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kadar yanma sorunlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat ciğerin bir alternatif olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak ciğerin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışdemeviklarını değişmek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets tutmak ciğerin anadan görme sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine isabetli olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine destelı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets tasarrufı ciğerin mutasavvertır. Cihaz, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu prosedür, tütünün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak ciğerin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da domestik yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakadar legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar öteki tütün ürünleri kadar bağımlılık yapıcı olabileceği dair ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his hastalıkları ve öteki sıhhat problemlerine niye olabileceğinden düşünce etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat ciğerin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına isabetli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine isabetli şekilde kullanmalıdırlar.