MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama günce yüzlerce sayaç dinlenerek alan tarafünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el haricinde yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli içli evetğu bilindiği dâhilin uygulama ve diğer dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren uygulama bayağı görülmeye porte. İnternet sitesi temelli taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde iş verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma daha munis bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde simgeleme edilmeye çhileışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu uygulama marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında bayağı adamakıllı bir iş çıavratp insanlara en düzgün şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle