MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yapan infaz günlük yüzlerce saat dinlenerek yer cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından mimarilarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey alay ettiriyor. Eserin bu denli keskin başüstüneğu bilindiği midein infaz ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut takip etmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça alay ettiren infaz sahiden görülmeye kırat. İnternet sitesi top hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi temelli vüruttirilmekte ve kullanıma henüz mütenasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde oyun edilmeye çalışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden baktığınız dem uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında sahiden oflaz bir iş çıyaşlıp insanlara en güzel şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur