ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üççıbanak Ekincilik, ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine munis olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Onat maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz ortamını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya çıbanladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ıvır zıvır bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve ekincilik kesimünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ekincilik kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve ağırlü âdem evladı kaynağına sahip olan Üççıbanak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış fehamet sağlayan Üççıbanak Ekincilik; yoğun Ar-Ge çalışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Mütemadi aksiyon ve sıfır günah üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem il içinde hem bile il dışında güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin munis ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile fuzuli kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar yemiş ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mümbit bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en koca ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mümbit skorlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine yüklenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden yüklenmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da boş bir hendek kazısına geçilmek dâhilin yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden yüklenmek mümkündür. Arka yükleyiciler çoğunlukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden yüklenmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kabilinden alanlara geçilmek dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir rabıtlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmaslahattirilebilir ve biraşkın cetşmanla da yaygınletilebilir. Anne bileşenler çoğunlukla hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakarak nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği gün efsaneviın benzinü ve etinden semere alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları sessiz seferde alabilir ve daha âlâ beslenebilir. Yem karmanın gestaltlması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha âlâ beslenmesine böylece daha bir tomar semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Katışık Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı kibar ve mümbit bir zirai üretim dâhilin koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı dâhilin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha âlâ durumlara gelmesi dâhilin zirai dış satım noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak tüm çalışanlamış olurımızın yardımsıyla baş başa
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/